Rūsys, sauna, hobito namas ar sodo namelis – ko tik tau reikia!

Istorija

Išskirtinė istorija

Senovės Romoje skliautuoti pastatai buvo svarbūs ir laikomi labai vertingais, ten buvo sukurta skliautuotų lubų konstrukcija. Estijoje skliautuoti pastatai statomi jau beveik tūkstantį metų. Net kai laikas nėra negailestingas pastatams, skliautuotas akmeninis rūsys vis tiek tvirtai stovi visu savo grožiu. Šių dienų skliautuotų pastatų statyba tampa vis retesnė, kadangi trūksta meistrų, turinčių šių specifinių žinių. Mūsų misija yra atgaivinti ir tobulinti šią išskirtinę ir seną tradiciją.

Laikas yra neįkainojamas

Mes vertiname jūsų laiką. Mūsų pagamintas pastatas bus pristatytas vos per kelias savaites nuo užsakymo. Sumontavimas užtruks ne daugiau kaip vieną dieną. Revonia skliautai išliks šimtmečius ir reikalaus minimalios priežiūros. Procesas yra labai paprastas, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu – laiką su šeima, pomėgius, darbą ar poilsį.

v6lv 3
Akmeniniai rūsiai su skliautinėmis lubomis tvirtai stovi savo didybėje“
Lugu_pilt2
"Revonia“ rūsiai tarnaus šimtmetį ir reikalaus minimalios priežiūros.

Rūsys, pirtis, hobito namelis – tiksliai pagal jūsų poreikius!

Iš penkių skirtingų modulių galite sukonstruoti skliautuotas nuo 4,5 m² iki šimtų kvadratinių metrų patalpas. Jungdami skirtingus modulius galime sukurti bet kokio dizaino patalpas, kurios geriausiai atitiks jūsų poreikius. Mes taip pat kruopščiai apsvarstome pastatų vidaus dizainą ir apdailą. Siūlome įvairius apdailos pasirinkimus. Mes naudojame natūralias medžiagas, o daugelis mūsų detalių yra rankų darbo.

Mes tausojame gamtą ir tuo pačiu taupome jūsų išlaidas

Mes atsižvelgiame į aplinkos sukeliamus iššūkius, norime kad ir ateinančios kartos galėtų pasimėgauti gamtos grožiu. Revonia moduliai atitinka nulinės energijos standartą. Pastatai yra padengti dirvožemiu, kad vasarą būtų puikiai išlaikyta vėsuma ir apsaugotų nuo šalčio žiemą. Tai leidžia išlaikyti žemus šildymo kaštus.

Daugiau nei 900 rūsių

Mes lig šiol renkame ir tobuliname savo ekspertines žinias, nuo tada kai 2012 metais pradėjome renovuoti skliautinius rūsius. 2014 m. pradėjome patys gaminti visiškai naujus pastatus ir šiuo metu esame įrengę daugiau nei 900 skliautuotų rūsių Estijoje, Suomijoje, Latvijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje ir Vokietijoje. Nuolat tyrinėjame ir tobuliname savo modulius, kad galėtume statyti jums rūsį, pagamintą rankomis, aukščiausios kokybės, patvarų ir ekonomišką.

Edukas Eesti ettevõte Euroopa liit Eesti tuleviku heaks Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium EAS
Our management system has been certified according to ISO 9001:2015

2021 sai ettevõte toetust Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondist sh rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames, summa 61650 €.

Projekti eesmärk oli Komsio maja väljaarendamine, see on poolenisti maaall olev maja monoliitsest raudbetoonist, mis tarnitakse kliendile 100% valmis kujul. Arendus oli edukas, maju müüakse ning need on kasutuses ja toimivad.

Revonia OÜ on saanud toetust projektile EU53059 Tootearenduse toetuse projektiplaan Revonia OÜ, mille tulemusel valmib ettevõttele vajalik uus tootearenduse lahendus.

TECHNINIAI PARAMETRAI

Naudodami tik keturis skirtingus modulius galite sukonstruoti nuo 4,5 m2 iki šimtų kvadratinių metrų ploto konstrukcijas. Plačiau apie tai skaitykite mūsų technologijų skiltyje.