Patirk išskirtinius įspūdžius unikalioje Revonia saunoje!

Saunos

Sauna, kuri tinka tiek mieste, tiek užmiestyje

Kad galėtumėte pasakyti, kad žinote, kas yra gera pirtis, turite ją turėti savo kieme. „Revonia“ pirtys sukuria puikų garą, o paruoštos naudojimui pirties įrengimas jūsų kieme užtrunka tik vieną dieną. Pirtis gali būti įrengta visiškai po žeme arba kalvos šlaite, kad vienoje sienoje būtų galima įrengti langus.

Sužinoti daugiau

Praktiškai neribotos galimybės

Suomiška sauna

Pirtis su ypač atgaivinančiu garu, kurioje skliautuotos lubos leidžia garui tolygiau cirkuliuoti. Pirtyje be galo svarbu, kad viskas, kas liečia kūną, būtų natūralu ir būtent toks yra Revonijos pirčių interjeras. Rūsys tampa pirtimi? Taip, tai nuostabi pirtis! Kadangi viršutinis dirvožemio sluoksnis išlaiko šilumą, tai pirtis gali būti naudojama net ir sekančią dieną.

Dūminė pirtis

Dūminės pirtys yra ypač išsiskirianti pirčių rūšis, nes ši tradicija yra įtraukta į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Kodėl? Nes tiesiog yra puikus jausmas sėdėti garinėje pirtyje, su skliautinėmis lubomis, kurios tolygiai paskirsto garą visoje erdvėje, taigi pirties lankytojai gali mėgautis geru drėgnu karščiu. Visiems žinoma, kad jei savo kieme turite Revonijos dūminę pirtį, galite atsipalaiduoti, nes jai nereikia priežiūros. Pirtis tarnaus daugeliui kartų.

TECHNINIAI PARAMETRAI

Naudodami tik keturis skirtingus modulius galite sukonstruoti nuo 4,5 m2 iki šimtų kvadratinių metrų ploto konstrukcijas. Plačiau apie tai skaitykite mūsų technologijų skiltyje.