Kose sodo namelis - inovatyvus hobito namelis, kuris suteikia ramybę ir mažas išlaikymo išlaidas. - Revonia

Kose sodo namelis – inovatyvus hobito namelis, kuris suteikia ramybę ir mažas išlaikymo išlaidas.

Grindų plotas _ m2

Iš pradžių gali būti šiek tiek neįprasta, kad sodo namelis būtų padengtas žeme. Tačiau tai yra didelis pranašumas, dėl kurio pastatas yra itin taupus energijos atžvilgiu. Revonia betoniniai skliautuoti moduliai yra izoliuojami ir užsandarinami gamykloje. Tai užtikrina, kad pastatai yra aukštos kokybės. Geoterminė vėdinimo sistema taip pat yra įrengta gamykloje ir užtikrina reikalingą oro cirkuliaciją be elektros energijos sąnaudų, išlaikant tinkamą drėgmės lygį pastate. Naudojantis žemės pasyviąja energija, pastatas išlieka pakankamai šiltas šaltuoju metų laiku ir maloniai vėsus šiltuoju, nesunaudojant papildomos energijos. Pasirinkite sodo namelį su minimalia priežiūra ir mažomis išlaikymo išlaidomis.

Galerija

Kainos užklausa

Į kainų užklausas atsakysime per 1–2 darbo dienas.

Jei negavote iš mūsų kainos pasiūlymo, patikrinkite gautųjų laiškų šiukšliadėžę, kartais ten atsiduria ir vertingos žinutės!    TECHNINIAI PARAMETRAI

    Naudodami tik keturis skirtingus modulius galite sukonstruoti nuo 4,5 m2 iki šimtų kvadratinių metrų ploto konstrukcijas. Plačiau apie tai skaitykite mūsų technologijų skiltyje.