Revonijos rūsiuose patogu sandėliuoti įvairius produktus

Rūsiai ir sodo nameliai

Nuo močiutės uogienės stiklainių iki automobilių. Viskam yra vietos.

Tinkamas kaimo rūsys – kiekvienų namų širdis. Tai vieta viskam, kas vertinga ir gera – kas palaiko sielą ir kūną, kam reikia pastogės. Modulinės „Revonia“ konstrukcijos leidžia jums pasistatyti energiją taupantį rūsį, kurio apipavidalinimas, dydis ir baldai atitiks jūsų poreikius. Rūsys gaminamas Revonijos gamykloje, o įrengimas Jūsų pasirinktoje vietoje užtruks tik dieną.

Sužinoti daugiau

Praktiškai neribotos galimybės

Klasikinis maisto produktų rūsys

Kaimiškas rūsys yra vieta maisto ir daržovių laikymui, kaip žmonės daro jau šimtmečius. Lyginant su šaldytuvais, šis maisto laikymo būdas yra žymiai draugiškesnis aplinkai ir efektyvesnis energijos atžvilgiu.

Vyno rūsys

Vyno rūsys saugo jūsų vynus stabilioje aplinkoje, apsaugotus nuo šviesos. Sakoma "In vino veritas", tai reiškia, kad tiesa taip pat slypi vyno rūsyje. Tai puiki vieta, praleisti laiką ir mėgautis buvimu kartu jaukioje atmosferoje.

Alaus ar sidro rūsys

Tegul putoja ir putoja! Tai į namus panaši slėptuvė, skirta kartu gaminti, laikyti ir mėgautis gėrimais, ypač tinkama su draugais.

Mėsos ar sūrio rūsys

Mėsos ir sūrio rūsys yra puikus sandėlis, aprūpinantis namų šefą, ruošiantį kasdienius patiekalus ir prabangesnį maistą.

Garažas ir didelė sandėliavimo erdvė

Neleiskite, kad lauko sąlygos pakenktų daiktams, kuriuos turite laikyti apsaugotus nuo lietaus, sniego ir šlapdribos. Tai taip pat gali būti maloni vieta dirbtuvėms.

TECHNINIAI PARAMETRAI

Naudodami tik keturis skirtingus modulius galite sukonstruoti nuo 4,5 m2 iki šimtų kvadratinių metrų ploto konstrukcijas. Plačiau apie tai skaitykite mūsų technologijų skiltyje.