Hobito namai Archives - Revonia

Hobito namo technologija

Atsipalaiduokite savo asmeniniame vyno rūsyje. Arba persikelkite gyventi, jei norite.

Smagu gyventi geriau. Gyvenimas puikus, kai turite šeimą, draugus ir mėgstamą darbą. Tačiau gyvenimas yra dar geresnis, kai turite dar ir įdomiai įrengtus, erdvius namus. Iš sklaitinių modulių galima sukonstruoti pagalbinį pastatą, reikalaujantį labai mažai priežiūros.

Kainoraštis

Praktiškai neribotos galimybės

Kryžminio skliauto gyvenamasis namas Pärnu

Pastatas, kurio kurjeriams neįmanoma surasti . Šis 130 m² gyvenamasis pastatas yra pastatytas Pernu upės krante ir yra skirtas gyventi visus metus. Savininko teigimu, požeminis gyvenimas yra ramesnis, jam pavyko sutaupyti žymiai daugiau energijos nei ankstesniame name. Be to, pastate yra pirtis, kurios sienos saugo šilumą, o garo patirtis yra išskirtinė. Čia galite pamatyti Nurgakivio šou epizodą apie šį namą!

Silma atostogų namelis

Silma poilsiavietė, esanti netoliese Haapsalo, suteikia galimybę pabėgti nuo kasdieninės rutinos. Tai puiki vieta pabūti gamtoje, neatsitraukiant nuo miesto prabangos. Požeminis 44m² namas yra sukurtas taip, kad derėtų prie gamtos. Tai dažnai privilioja įvairius laukinius gyvūnus, kuriuos galima stebėti iš namo terasos. Be to, pastatas yra sujungtas su unikaliu vyno rūsiu. Daugiau informacijos čia!

Tamsus kambarys- išgyvenkite šią neįprastą patirtį.

Tamsu, mirtinai tylu ir laikas tarsi sustojęs. Būtent taip jaučiasi žmogus tamsiame kambaryje, kur einate susipažinti su savo tikruoju "aš", tai yra laikoma svarbiu ritualu dvasingumui. Mes taip pat padėjome sukurti vieną tokių kambarių. Nes kur gali būti ramiau ir tamsiau nei po žeme? Tai yra patirtis, kurią verta išbandyti!

Apukka poilsiavietė- „Kammi” šeimų apgyvendinimas.

Apukka poilsiavietė - "Kammi" požeminiai apartamentai, kupini išskirtinio charakterio ir patogumo, Suomijoje, Laplandijoje. "Kammi" reiškia dalinai požeminį namą suomių kalba, jie istoriškai buvo populiarūs visoje Laplandijoje. Daugiau informacijos čia!

Apukka poilsiavietė – „Kammi” apartamentai apgyvendinimui.

Labai populiari ir unikali apgyvendinimo vieta Suomijoje, Laplandijoje. Prabangiai įrengti šilti “lizdai” su tiesioginėmis šiaurės šviesomis per stoglangį. Tai tikrai išskirtinė patirtis, kurios negalite praleisti. Daugiau informacijos čia!

Kingfisherio atostogų kotedžas

Kingfisher apgyvendinimo patalpos Anglijoje iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti mažos, tačiau dėka protingų interjero sprendimų, jame yra visi būtini patogumai geroms atostogoms. Lauko kubilas itin maloniai papildo viešnagę. Daugiau informacijos čia!

Modulinis namas.

Populiarus ir tuo pačiu keistas. Mūsų žemės rūsių moduliai gali sukurti puikų modulinį namą po žeme. Jums nereikia nerimauti dėl apšvietimo, nes langus galima įrengti visame pastate ant fasado pusės, kuri nėra padengta žeme. Tai labai taupus būstas, jo išlaikymo kaštai yra žemi.

Lauko virtuvė

Draugai, vasara, grilis ir maistas... bet tik kol nelyja lietus. Tačiau tai nėra neišsprendžiama situacija. Lauko virtuvė pagelbės! Lauko maisto patirtys bus saugios ir nepakartojamos, nepaisant oro sąlygų.

Laplandijos medžiotojų namelis

Maistas iš orkaitės, medžiotojų istorijos ir jaukus, šiltas prieglobstis miško viduryje, į kurį smagu grįžti po ilgos dienos sniege. Ko dar galėtum norėti šalto žiemos vakaro metu?

Cigarų ir konjako kambarys

Jeigu turi savo cigarų ir konjako kambarį, gali sakyti, kad tavo gyvenimas yra prašmatnus. Tai reiškia, kad tikriausiai tavo spintoje yra smokingas ir kaklaraištis. Tai reiškia, kad tikrai netrūksta laimės. Viskas yra savo vietoje ir viskas yra taip, kaip turi būti. Bet jei vis dar neturi vietos pasimėgauti cigaru, o konjakas nepelnytai lieka buteliuose, turime labai kilnų sprendimą būtent jums.

Golfo centras

Trūksta jūros bangų ir nėra smėlio paplūdimio? Neturite šalia esančio apžvalgos rato, ir vaizdo į senovinį slėnį? Labai gerai! Tai yra puiki galimybė susikurti naują pramogų objektą kaimynystėje. Visas golfo centro kompleksas sumaniai yra paslėptas kalno viduje.

Apgyvendinimas golfo centrui

Po ilgos dienos golfo aikštelėje, nėra nieko geriau už puikų nakties poilsį. Sprendimas, kuris dera golfo aikštelės peizažui, tikrai bus įsimintinas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sodo namelis su sauna

Požeminis rūsys ar pirtis, sandėlio patalpa ar garo kambarys? Bet kodėl ne abu? Mėgaukitės karštų garų pirtyje ir tada atsivėsinkite vėsiu vynu iš vyno rūsio - ko dar sielai galima norėti daugiau?

Kotedžas ant upės kranto

Kvietimas į gamtą. Paprasta ir unikali vieta ant upės kranto, kuri įrengta kaip sodyba. Čia galite patogiai mėgautis gyvenimo gamtoje malonumais. Mažas, bet patogus namas turi mažas energijos sąnaudas ir net būdamas tuščias - nereikalauja reguliarios priežiūros ir yra apsaugotas nuo išorinių veiksnių.

Atostogų namas su skliautuotomis lubomis.

Svečiams, kolegoms, draugams ir šeimai - šis atostogų namelis, susideda iš dviejų skliautuotų modulių, dera jūsų kieme, yra visada pasiruošęs šiltai priimti visus.

TECHNINIAI PARAMETRAI

Naudodami tik keturis skirtingus modulius galite sukonstruoti nuo 4,5 m2 iki šimtų kvadratinių metrų ploto konstrukcijas. Plačiau apie tai skaitykite mūsų technologijų skiltyje.