Warning: Undefined property: WP_Post_Type::$term_id in /data01/virt79838/domeenid/www.revonia.ee/htdocs/wp-content/themes/taevas/functions.php on line 633

Warning: Undefined property: WP_Post_Type::$taxonomy in /data01/virt79838/domeenid/www.revonia.ee/htdocs/wp-content/themes/taevas/functions.php on line 633
Referentsid - Revonia

Įgyvendinti projektai

Mažytė, bet galinga urvinė pirtis

Maža, bet galinga! Kompaktiška pirtis, kuri greitai įkaista ir dėl skliautinių lubų suteikia malonų garų potyrį bei gerą oro cirkuliaciją. Patirtis, kurios nerasi įprastoje pirtyje!

Padidinti

Rūsys sandėliukas

Grindų plotas _ 11,7 m2

Šiame kūrybiškame sprendime visas maistas yra apsaugotas nuo netinkamų oro sąlygų, o rūsys dar sujungtas su šiuolaikišku garažu. Šalia buvę akmenys puikiai dera su aplinka.

Padidinti

Vyno rūsys

Grindų plotas _ 21,4 m2

Stiklainiai ir vynai saugiai paslėpti žemės gelmėse. Ant rūsio stogo paklotas augalinis „kilimas”, kurio dėka rūsio išorinė dalis, nereikalauja didelės priežiūros.

Padidinti

Vyro urvas

„Vyro urvas“ apibūdina erdvę, kurioje vyrai ir jų draugai gali daryti ką nori, nebijodami sutrikdyti namuose esančias moteris.

Padidinti

Vyno rūsys Wiesenfelde Austrijoje

Grindų plotas _ 21,4 m2

Šis vyno rūsys susideda iš dviejų betoninių rūsio modulių. Vienas iš modulių skirtas vyno brandinimui ir laikymui. Kitas – jaukus kambarys vyno degustacijai ar tiesiog poilsiui. Rūsys puikiai įsilieja į kraštovaizdį.

Padidinti

Vyno rūsys Suomijoje

Grindų plotas _ 16,4 m2

Suomijoje yra labai jauki kavinė Långvik Kyläkauppa. Kavinės savininkas yra didelis ispaniškų vynų gerbėjas. Toks didelis gerbėjas, kad jam reikėjo vyno rūsio ir džiaugiamės, kad pasirinko Revonijos rūsius. Dabar vynai yra saugūs visais metų laikais, […]

Padidinti

Rapla vyno rūsys – saugo dievų nektarą, siūlo malonią poilsio vietą, taip pat galima laikyti rudens derlių.

Šis modulinis rūsys susideda iš trijų skliautinių modulių – prieškambario ir dviejų papildomų modulių.

Padidinti

Kose sodo namelis – inovatyvus hobito namelis, kuris suteikia ramybę ir mažas išlaikymo išlaidas.

Iš pradžių gali būti šiek tiek neįprasta, kad sodo namelis būtų padengtas žeme. Tačiau tai yra didelis pranašumas, dėl kurio pastatas yra itin taupus energijos atžvilgiu.

Padidinti

Ieškote dizaino idėjų vyno rūsiui?

Grindų plotas _ 21,4 m2

Šis vyno rūsys yra įkurtas Austrijoje, Kitenbergerio rožių soduose. Jo plotas yra 21.4 m2. Apdailai naudotos natūralios ir tradicinės medžiagos.

Padidinti

Naujas rūsys iš betono, tai yra moderni klasika.

Grindų plotas _ 9,7 m2

Tai investicija, kuri išliks šimtmetį. Revonia siūlo tikrai unikalius rūsius. Moduliai yra pagaminti iš betono. Juos galime transportuoti beveik į bet kurią jūsų pasirinktą vietą ir įrengti vos per vieną dieną.

Padidinti

Revonia rūsys yra tikra kiekvienų namų širdis!

Grindų plotas _ 4,5 m2

Šis 4,5 m2 rūsys yra puiki vieta maisto laikymui. Jis išlaiko vėsią patalpos temperatūrą karštuoju sezono metu, taip pat apsaugo produktus, kai lauko temperatūra yra žema.

Padidinti

Rūsys su arkine sauna

Grindų plotas _ 14,2 m2

Rūsys ir skliautuotų lubų pirtis viename – puiki kombinacija mėgautis jūros pakrantės pušynu. Kaip pagrindiniai elementai parinkta buvo: kalkių tinkas, lauko akmuo ir dekoratyviniai plytų raštai. Priekinio įėjimo sumontavimas ir apipavidalinimas buvo įrengta per penkias […]

Padidinti

Daiktų laikymo rūsys, pilnas žavesio ir geros kokybės!

Grindų plotas _ 11,7 m2

Šis rūsys yra tiek patrauklus, tiek jaukus. Jo plotas yra 11.7 m2 ir jis yra pritaikytas įvairių vertingų daiktų laikymui.

Padidinti

Rūsio statyba neprivalo užimti daug laiko!

Grindų plotas _ 21,4 m2

Tai yra Estijoje įkurtas bulvių ir vyno rūsys. Gamykloje mes atskirai pastatome ir įrengiame kiekvieną modulį, tada juos transportuojame į norimą vietą, įrengiame ir sujungiame, ir galiausiai užklojame juos dirvožemiu.

Padidinti

Vääna-Jõesuu kaimiškas rūsys

Grindų plotas _ 11,7 m2

Vääna-Jõesuu rūsys 11,7 m2  ploto su galinėje sienoje esančiu įėjimu. Saugiai slypintis 2,5 m po žeme. Apdaila atlikta naudojant estišką  akmenį.  

Padidinti

Slaptas rūsys, kuris saugo tai, ką vertinate labiausiai!

Grindų plotas _ 11,7 m2

Čia, šiaurinėje klimato zonoje, medžiams užaugti reikia daug laiko. Todėl, įrengdami savo paruoštų rūsių modulius, radome sprendimų, kaip išsaugoti vertingus medžius išorėje, kol paslėptas rūsys saugo vertingus dalykus viduje.

Padidinti

Kaimiškas rūsys Taline- aukštesnės klasės daržovių ar vyno laikymo rūsys, kuris bus įrengtas tiksliai ten, kur jūs norite.

Grindų plotas _ 4,5 m2

Revonia siūlo unikalų būdą turėti rūsį, kuris yra ekologiškas ir taip pat nekenkiantis jūsų pievai ir sodui. Šis konkretus Revonia rūsys buvo įrengtas tolimiausioje kiemo dalyje.

Padidinti

Kloogaranna kaimiškas rūsys

Grindų plotas _ 11,7 m2

Jaukus šiltų atspalvių rūsys Kloogarannoje. Su pertvara tarp daržovių saugojimo vietos ir likusio rūsio. Ir tiek klientai, tiek jų sandėliukas yra laimingi.  

Padidinti

Rūsys statybų parodoje

Grindų plotas _ 21,4 m2

Trijų modulių komplektas su kambariu, skirtu vynams ir maisto konservams. Toliau esantis svetainės kambarys skirtas atsipalaidavimui, cigarų rūkymui ir šachmatų įgūdžių išbandymui.  

Padidinti

Suomiška pirtis, kuri suteiks nuostabią pirties patirtį ir išliks šimtmetį!

Grindų plotas _ 9,7 m2

Tai kažkas, ko galbūt dar nebuvote matę. Požeminė pirtis su skliautuotomis lubomis.

Padidinti

Neeme saugykla ir vyno rūsys

Grindų plotas _ 11,7 m2

Funkcionalus ir gražus rūsys Neeme. Dizainas buvo sukurtas su šiuo nuostabiu klientu.

Padidinti

Ieškote vyno rūsio idėjų?

Grindų plotas _ 11,7 m2

Šiame vyno rūsyje tvyro fantastiška atmosfera. Jis užtikrina stabilią temperatūrą, saugo vertingus vynus nuo šviesos ir yra jauki vieta atsipalaiduoti bei mėgautis vynu.

Padidinti

Vyno rūsys po žeme? Taip, tai geriausia vieta išskirtiniam vynui laikyti!

Grindų plotas _ 11,7 m2

Tai yra įėjimas į vyno rūsį, kuris saugiai guli žemės prieglobstyje. Viršutinis dirvožemis užtikrina stabilią drėgmę ir temperatūrą, kurios yra labai svarbios norint išlaikyti geriausią vyno būklę.

Padidinti

Saaremijos alaus rūsys

Grindų plotas _ 11,7 m2

Alaus rūsys Saremos saloje su laiptais, dengtais Seaside Blend pjaustytu lauko akmeniu, ir įmontuotomis tvirtomis eglių lentynomis. Ir, žinoma, yra daržovių parduotuvė ant ratų.

Padidinti

Lääne-Virumaa kaimo rūsys

Grindų plotas _ 11,7 m2

Grindys išklotos grubiai šlifuotomis kalkakmenio plytelėmis, o lubose kabo geležiniai mėsos kabliukai. Statydami kalkakmenio laikančias sienas ir medinę tentą, turėjome įsitikinti, kad jos nesiliestų su aplinkiniais pastatais.

Padidinti

Išoriniai vaizdai

Mūsų rūsio apdaila pritaikyta prie jūsų namų stiliaus.

Padidinti

Vidaus vaizdai

Rūsius įrengiame pagal Jūsų realius sandėliavimo poreikius.

Padidinti

TECHNINIAI PARAMETRAI

Naudodami tik keturis skirtingus modulius galite sukonstruoti nuo 4,5 m2 iki šimtų kvadratinių metrų ploto konstrukcijas. Plačiau apie tai skaitykite mūsų technologijų skiltyje.